Home / Tietoa meistä / Keitä me olemme

Keitä me olemme

Työntekijämme tekevät meistä meidät.

Tutustu työntekijöihimme

Työntekijämme tekevät meistä meidät. AddSecurella on yli 550 sitoutunutta ja motivoitunutta työntekijää, jotka kehittävät yritystä esittämällä uusia ideoita ja ratkaisuja asiakkaittemme hyödyksi. Meitä kaikki yhdistää pyrkimys tarjota ratkaisuja, jotka tekevät maailmasta turvallisemman ja älykkäämmän. Olemme ylpeitä pohjoismaisista juuristamme, ja meitä vie eteenpäin halu toimia avoimesti ja läpinäkyvästi.

Lue työntekijöittemme lyhyet haastattelut täältä.

Esittelyssä AddSecuren johtoryhmä

Yritystämme luotsaa osaava ja kokenut johtoryhmä, joka auttaa meitä saavuttamaan visiomme turvallisemmasta ja älykkäämmästä maailmasta. Organisaatiorakenteemme on matala: johtoryhmä työskentelee lähellä päivittäisiä toimintoja, kuuntelee työntekijöitä ja on selvillä kulloisestakin markkinatilanteesta.

Stefan Albertsson

Chief Executive Officer

stefan.albertsson@addsecure.com

Ståle Moe

VP AddSecure & President Smart Care

stale.moe@addsecure.com

Liljana Vall

Chief People & Culture Officer

liljana.vall@addsecure.com

Anna Börjesson

Chief Marketing Officer

anna.borjesson@addsecure.com

Rasmus Pedersen

Chief Financial Officer

rasmus.pedersen@addsecure.com

Krister Tånneryd

Chief Operating Officer

krister.tanneryd@addsecure.com

Magnus Lengdell

CTO & President Smart Alarms

magnus.lengdell@addsecure.com

Nils Kjölhede

Chief Mergers & Acquisitions Officer

nils.kjolhede@addsecure.com

Sten Olsson

Chief Corporate Development Officer

sten.olsson@addsecure.com

Johanna Giorgi

Chief Sustainability Officer

johanna.giorgi@addsecure.com

Mats Genberg

President Smart Rescue

mats.genberg@addsecure.com

Johan Frilund

President Smart Transport

johan.frilund@addsecure.com

Marcus Gustring

Chief Business Development Officer

marcus.gustring@addsecure.com

Omistajat

AddSecuren osake-enemmistön omistavat rahastot, joita hoitaa vuonna 2014 perustettu eurooppalainen pääomarahasto Castik Capital, jonka sijoitusstrategiana on pitkän aikavälin arvon luominen. Vähemmistöomistajia ovat Abry Partners ja AddSecuren johto.

Suojaamme tietoja ja viestintää verkottuneessa maailmassa